PLASTOVÁ OKNAClipboard01

Firma Atika je obchodním partnerem tradičního výrobce oken Bohemia okno Vsetín. Nabízíme vám kompletní služby – tj. zpracování cenové nabídky, dodávku a montáž oken, zednické začištění a likvidaci oken starých.

Okna jsou vyrobena z S8000 a S9000 IQ s dvojsklem a trojsklem. Mezi hlavní přednosti těchto oken patří tvarová i barevná stálost, skvělé teplně i hlukově izolační vlastnosti, odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba, cenová dostupnost.

RÁDI VÁM UDĚLÁME CENOVOU NABÍDKU

Naše plastová okna jsou složena z těch nejlepších komponentů:

  1. Profily GEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6 komorové konst

    6-ti komorový ; systém

  2. rukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Splňují nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla a stavební hloubkou 74 mm. Integrované masivní výztuhy v rámech a křídlech zaručují výbornou stabilitu oken.
  3. Ochrana a bezpečí Vašeho domova je pro nás prioritou. Špičkové celoobvodové kování se zvýšenou bezpečností proti vloupání dosanete již ve standardním provedení oken.
  4. Klimatická pohoda v místnosti. Okna musí být nejen těsná, ale navíc musí zajišťovat vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledem na teplotu v místnosti. Proto k plastovým oknům z profilů GEALAN nabízíme větrací systém GECCO s automatickou klapkou, která umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje riziko vzniku plísní v ostění. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním, což zaručuje pocit klimatické pohody v místonosti. Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

Počet skel v okně:

O teplně a hlukově izolačních vlastnostech celého okna rozhoduje také počet skel v okně. Nabízíme proto plastová okna s dvojsklem či trojsklem.

  • Okna s dvojsklem 4 / 16 / 4  – Okenní systém je tvořen dvěmi 4 mm skly, mezi kterými je 16 mm rámeček. Celý systém je tedy široký 24 mm.
  • Okna s trojsklem 4 / 12 / 4 / 12 / 4 – Okenní systém je tvořen třemi 4 mm skly, mezi kterými jsou dva 12 mm rámečky.

Používáme izolační skla s tepelnou propustností U = 1,1 W/m2K (dvojsklo) a U = 0,7 W/m2K (trojsklo), což zabezpečuje skvělou tepelnou pohodu v místnostech.

Clipboard02