DŘEVĚNÁ OKNA

Clipboard01

Firma Atika je obchodním partnerem firmy KULHÁNEK, která se zabývá zakázkovou výrobou dřevěných eurooken. Okna jsou vyrobená z lepených nebo „nekonečných profilů“ v provedení trojsklo či dvojsklo.

Ze široké škály dřevin vám nabídneme tu nejvhodnější pro váš projekt. Bezplatné poradenství a zaměření otvorů na místě stavby zkušeným technikem naší firmy je samozřejmou součástí zakázek.

Tvar okna a příčky

Libovolné tvary okna. Jednokřídlá, dvoukřídlá se sloupkem i bez sloupku, kruhová a jiné nepravoúhlé tvary, možnost výběru z příček meziskelních lepených a pevných (dělí celoplošné skleněné výplně a zpevňují celé křídlo okna).

Izolační dvojsklo či trojsklo

Množství variant zasklení. Standardní sestavení: 2 tabule skla o tloušťce 4 mm, vzduchová dutina mezi skly 16 mm, koeficient prostupu tepla k=1,1 W/m2K, index zvukové neprozvučnosti i=32 dB. Použitím speciálních výplní a možných kombinací skel lze dosáhnout tepelné prostupnosti k=0,9 W/m2K a index zvukové neprozvučnosti až do 44 dB lze kombinovat s ornamentními, tónovanými či bezpečnostními skly. Tento profil umožňuje zasklít i trojsklo, jehož použitím jde docílit lepších tepelně-izolačních vlastností.

Povrchová úprava

V mnoha barevných odstínech. Ekologicky nezávadná, kvalitní barva SIKKENS, ICA, ZOBEL, ADLER (vzorníky  a RAL). Po impregnaci je vrchní nátěr aplikován vysokotlakým stříkáním. Záruka 5 let, bez mechanického poškození, barvy zůstávají svěží po celá desetiletí.

Clipboard02